LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 20. līdz 22. maijam Latvijas galvaspilsētā, kā arī Ogrē un Milzkalnē pie Tukuma risinājās 37. Starptautiskās studentu sporta spēles (SELL). To ietvaros “Rimi OC” mākslīgā seguma futbola laukumā iekštelpās notika arī minifutbola (7x7) sacensības kungu un dāmu komandām, ko organizē Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF). Abos turnīros nepārspētas palika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) vienības.

Vīriešu konkurencē startēja septiņas dalībnieces, kas triju dienu laikā pēc iepriekš apstiprināta kalendāra viena apļa ietvaros noskaidroja labāko, pa reizei tiekoties katra ar katru. Ar perfektu bilanci čempionātu pabeidza LSPA studenti, kuri triumfēja visās sešās spēlēs, sakrājot 18 punktus un izcīnot arī rekorduzvaru – 27:0 pār Latvijas Universitāti (LU).

Sudraba godalgas vīru sacensībās izcīnija viesi no Lietuvas, proti, Klaipēdas Universitāte, kas sāncenšus uzveica četrās cīņās, iegūstot 13 punktus, savukārt pa 10 punktiem savāca gan Kauņas Tehnoloģiju universitāte, gan Rīgas Ekonomikas augstskola (REA). Tā kā šo vienību savstarpējā cīniņā ar rezultātu 3:1 pārāki bija kaimiņvalsts pārstāvji, viņi arī ieguva priekšrocību duelī par bronzas medaļām.

Piektajā pozīcijā ar septiņiem punktiem sacensības pabeidza Slovākiju pārstāvošā Žilinas Universitāte (UNIZA), vietu zemāk ar trim punktiem ierindojās Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU), bet noslēdzošajā vietā bez punktiem palika LU, kas noslēdzošajā sacensību dienā uz pēdējām divām dienām nespēja nokomplektēt sastāvu.

Par labāko futbolistu vīru sacensībās tika atzīts čempionu pārstāvis Edgars Strautiņš, labākā trenera balvu ieguva LSPA speciālists Kristaps Slaidiņš, savukārt kā vērtīgāko vārtsargu organizatori sumināja citu uzvarētāju spēlētāju Leo Ritvaru Dalbiņu. Kā rezultatīvākais spēlētājs tika apbalvots Martinas Velivis (Klaipēdas Universitāte), kamēr speciālbalvu saņēma Džošua Sebastjans Hermosa Džaramilo (Kauņas Tehnoloģiju universitāte).

Arī daiļā dzimuma sacensībās triju vienību konkurencē uzvaras laurus plūca LSPA, kas guva virsroku mačos ar Lietuvas Sporta universitāti (7:1) un Valsts policijas koledžu (16:0). Sudraba godalgu liktenis izšķīrās abu pārējo vienību duelī, kur ar rezultātu 8:3 triumfēja viešņas no Lietuvas.

Sieviešu turnīrā par vērtīgāko spēlētāju tika atzīta Anastasija Čemirtāne (LSPA), labākās vārtsardzes titulu ieguva Asnāte Lindermane (LSPA), savukārt kā rezultatīvākā spēlētāja tika apbalvota vēl viena čempionu pārstāve Ieva Krasnova. Par labāko treneri organizatori atzina Ingrīdu Silunieni (Lietuvas Sporta universitāte), savukārt specbalvu ieguva šīs pašas vienības spēlētāja Jorune Lipkinaite.

Kā ziņots, šogad sacensības SELL Studentu spēlēs norisinājās 14 sporta veidos – basketbols, 3×3 basketbols, vieglatlētika, peldēšana, šahs, džudo, spēka trīscīņa, florbols, futbols (7×7), galda teniss, volejbols, pludmales volejbols, badmintons un orientēšanās. Ņemot vērā, ka rīkotājvalstij ir tiesības sastādīt sacensību programmu, mūsu olimpisko čempionu iedvesmota, LASS lēma, ka SELL Studentu spēlēs pirmo reizi sacensību vēsturē tiks aizvadīts arī 3×3 basketbola turnīrs.

37. SELL Studentu spēļu minifutbola sacensības atbalstīja: „SYNOTtip”, „SPLAT”, ūdens „885” un saldējums „Eskimos”.

 excel Rezultāti

 camera icon Foto

 video icon Video

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo