LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Svētdien, 8. decembrī, Salaspils Sporta namā ar astoņu komandu līdzdalību pirmo reizi tika aizvadīts Ziemassvētku kausa turnīrs telpu futbolā studentiem, kuru organizēja Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) un zobu pastu “SPLAT”. Par sacensību uzvarētāju kļuva Banku augstskolas (BA) vienība.

Turnīra uzvarētājs tika noskaidrots pēc viena riņķa izspēles, katrai dalībniecei pa reizei tiekoties ar katru pretinieci, vienam mačam ilgstot desmit minūšu garumā pēc t.s. “netīrā” laika principa un komandām paralēli aizvadot cīņas uz trim parketa laukumiem.

BA futbolisti uzvarēja četrās no septiņām spēlēm, piedzīvojot trīs neizšķirtus - 1:1 dueļos ar Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolu (ISMA) un Rīgas Ekonomikas augstskolu (SSE), kā arī 2:2 mačā pret ar Daugavpils Universitāti (DU). Tas kopumā ļāva komandai iekrāt 15 punktus, ar ko izrādījās gana triumfam turnīrā.

Pa 11 punktiem savāca gan Latvijas Jūras akadēmija (LJA), gan ISMA, šo komandu savstarpējai cīņai noslēdzoties neizšķirti (1:1). Atbilstoši nolikumam šajā situācijā priekšrocību un līdz ar to arī sudraba godalgas ieguva LJA, kas izcīnīja vairāk uzvaru visās spēlēs (3 attiecībā pret 2), ISMA vienībai paliekot trešajā pozīcijā. Arī divām nākamajām kopvērtējuma tabulas komandām – Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai (RTA) un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolai “RISEBA” – bija vienāds punktu skaits (10), bet savstarpējā duelī svinētā panākuma (2:0) dēļ ceturto vietu izcīnīja RTA.

Nevienai no pārējām trim komandām neizdevās sasniegt desmit punktu robežu. Ar astoņiem punktiem sestajā vietā finišēja Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), pozīciju zemāk ierindojās SSE (5), savukārt kopvērtējuma tabulas noslēdzošajā ailītē sacensības pabeidza DU (4).

Uzreiz pēc turnīra noslēguma risinājās sacensību laureātu apbalvošana, kur tika sveiktas gan labākās komandas, gan laureāti individuālajās nominācijās, turnīra organizatoriem individuāli sveicot katras vienības vērtīgāko futbolistu. Savukārt pilnīgi visi dalībnieki saņēma vērtīgas dāvanas no “SPLAT”, kā arī garšīgas dāvanas no organizatoriem

Kā ziņots, šāda veida turnīrs tika organizēts kā turpinājums tradicionālajām studentu minifutbola sacensībām, kas līdz šim risinājās septiņas reizes, bet pērn septembra izskaņā noslēdzās ar RTU vienības triumfu. Turnīra mērķis ir aktīva dzīvesveida un futbola popularizēšana studentu vidū, komunikācijas veicināšana starp augstskolām un studentiem.

excel Turnīra rezultāti

camera icon Dalībnieku foto

camera icon Turnīra foto

video icon Turnīra video

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo