LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Aizvadītās nedēļas vidū – 25. aprīlī - Rīgas 49. vidusskolas mākslīgā seguma laukumā risinājās Latvijas galvaspilsētas skolu finālturnīrs 4.-5. klašu konkurencē, kur sešu dalībnieču konkurencē triumfēja pedagoga Jāņa Razgaļa vadītā Rīgas 84. vidusskola. Otrajā vietā ierindojās 54. vidusskola, bet godpilno trešo pozīciju Rīnūžu vidusskola.


Atbilstoši turnīra nolikumam finālturnīram pēc šajā pavasarī aizvadītajām atlases spēlēm kvalificējās sešas labākās komandas – pa vienai no katra no sešiem Rīgas rajoniem. Sacensību dalībnieces ar izlozes palīdzību tika sadalītas divās apakšgrupās pa trim vienībām katrā, pusfinālam kvalificējoties pa divām labākajām abu grupu pārstāvēm.

Priekšsacīkšu etapā vislabāk sevi izdevās apliecināt Rīnūžu vidusskolai, kas A apakšgrupā uzvarēja abus mačus, apliecinot savu pārākumu gan pār Natālijas Draudziņas vidusskolu (2:1), gan pār Zolitūdes ģimnāziju (4:1). Abas pārējās grupas dalībnieces savā starpā cīnījās neizšķirti, bet labākas vārtu attiecības dēļ (“-1” pret “-3”) priekšrocību pie vienāda punktu skaita un ceļazīmi uz pusfinālu ieguva Natālijas Draudziņas vidusskola.

Tikmēr B grupā visvairāk punktus (4) savāca 54. vidusskola, pārspējot 72. vidusskolu (1:0), kā arī slēdzot “miera līgumu” ar 84. vidusskolu (1:1). Nākamā čempione šajā sacensību stadijā ieguva vien divus punktus, cīnoties neizšķirti arī duelī pret 72. vidusskolu – 1:1 -, taču ar to pietika, lai izcīnītu otro vietu un ceļazīmi uz pusfinālu.

Mačos par iekļūšanu finālā 84. vidusskola ar 3:0 lika kapitulēt Rīnūžu vidusskolai, savukārt 54. vidusskola – ar 1:0 Natālijas Draudziņas vidusskolai.

Izšķirošajā duelī par zelta godalgām 84. vidusskola skolotāja Jāņa Razgaļa vadībā negaidīti pārliecinoši ar 7:1 sagrāva 54. vidusskolu, kamēr “mazajā finālā” Rīnūžu vidusskola sarūgtināja Natālijas Draudziņas vidusskolu – 4:0.

Kā iepriekš vēstīts, 6.-7. un 8.-9. klašu finālsacensībās triumfēja Rīgas Hanzas vidusskolas komandas.

Jau 11. maijā Rīgā risināsies Latvijas mēroga finālturnīrs visās trijās vecuma grupās. 4.-5. klašu sacensības notiks 49. vidusskolas laukumā, bet abu vecāko klašu turnīri plānoti Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā.

Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF) un sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF).A apakšgrupa

Nr. Skolas 1. 2. 3. Punkti Vārti Vieta
1. Rīnūžu vsk.   2:1 4:1 6 6:2 1
2. Natālijas Draudziņas vsk. 1:2   1:1 1 2:3 2
3. Zolitūdes ģimn. 1:4 1:1   1 2:5 3

B apakšgrupa

Nr. Skolas 1. 2. 3. Punkti Vārti Vieta
1. Rīgas 84. vsk.   1:1 1:1 2 2:2 2
2. Rīgas 54. vsk. 1:1   1:0 4 2:1 1
3. Rīgas 72. vsk. 1:1 0:1   1 1:2 3

camera icon Turnīra foto

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo