rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Tradicionālajā Rīgas Domes un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajā Rīgas skolu kausa izcīņā, kas risinās jau vairāk nekā 20 gadus, aizvadīta pirmā posma izspēle, noskaidrojot uzvarētājas trijās vecuma grupās no sešiem Latvijas galvaspilsētas rajoniem.

Rīgas centra vispārizglītojošo skolu sacensībās centra rajona konkurencē 4.-5. klašu vecuma grupā uzvaras laurus plūca Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola skolotāja Jāņa Romanovska vadībā. 6.-7. klašu sacensībās labākā bija Rīgas Centra Humanitārā vidusskola, kuru vadīja Līga Bondare, savukārt vecākajā kategorijā starp 8.-9. klašu audzēkņiem nepārspēta palika Rīgas Valsts 40. vidusskola ar pedagoģi Lailu Jahoviču.

Vidzemes priekšpilsētas ietvaros abu vecāko klašu sacensībās triumfēja Rīgas Hanzas vidusskola ar mācībspēku Unu Liepiņu, bet jaunāko jeb 4.-5. klašu turnīra ietvaros pārākā izrādījās 84. vidusskola ar skolotāju Jāni Razgali.

Ziemeļu rajona skolu futbola pirmā etapa sacensībās 4.-5. klašu konkurencē nepārspēta palika Mihaila Kostiras gatavotā Rīnūžu vidusskolas komanda, vidējā vecuma grupā uzvaras laurus plūca 10. vidusskola ar pedagogu Alekseju Fiļipovu, kamēr starp 8. un 9. klašu skolēniem pirmo vietu izcīnīja 46. vidusskola ar pedagoģi Olgu Vassarionovu.

Tikmēr Zemgales priekšpilsētas skolu kausa izcīņā visās vecuma grupās triumfēja Zolitūdes ģimnāzija ar skolotājām Jeļenu Bistrovu, Ilonu Cigankovu un Jeļenu Piščiku, savukārt Latgales priekšpilsētas skolu kausa izcīņā abās vecākajās skolēnu grupās uzvaras laurus plūca skolotāja Modra Šteinberga vadītā 25 vidusskola, savukārt 4.-5. klašu grupā Latgales priekšpilsētas pirmā etapa turnīrā uzgavilēt varēja 72. vidusskolas audzēkņi Mihaila Nazarova pārraudzībā.

Visbeidzot Kurzemes rajona skolu futbola pirmā etapa sacensībās katrā no vecuma grupām labākās izrādījās dažādu izglītības iestāžu vienības. Jaunākajā grupā starp 4.-5. klasēm savu pārākumu apliecināja 54. vidusskola (skolotājs Sergejs Dobišs), vidējā vecuma kategorijā visas konkurentes apsteidza 96. vidusskola (Eduards Štrubo), bet vecākajā grupā labākā bija 71. vidusskola Matveja Fedorinva vadībā.

Turnīra otrajā posmā sešas kvalificējušās komandas tiks sadalītas divās grupās pa trim komandām katrā. Pa divām komandām no katras grupas turpinās cīņu tālāk: pirmās vietas ieguvēji no vienas grupas cīnīsies pret otrās vietas ieguvējiem no otrās grupas, bet pēc tam uzvarētāji tiksies finālā, lai noskaidrotu, kura no Rīgas komandām iegūs Rīgas skolu kausa ieguvēja titulu un pārstāvēs Latvijas galvaspilsētu valsts mēroga fināla sacensībās.

Rīgas fināla sacensības visās trijās vecuma grupās risināsies aprīlī. Vispirms 17. aprīlī plkst.13.00 Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā cīņas aizvadīs 8.-9. klašu komandas, 20. aprīlī plkst.13.00 Rīgas 49. vidusskolas laukumā spēkosies 6.-7. klases, bet 25. aprīlī arīdzan 49. vidusskolā plkst.13.00 – 4.-5. klases.

Savukārt Latvijas finālsacensības risināsies 11. maijā arīdzan Rīgas 49. vidusskolas stadionā.

Komandas reģioni 4.-5. klašu komandas 6.-7. klašu komandas 8.-9. klašu komandas
Rīgas Centra Rajons 1.Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola (J.Romanovskis)
2. Rīgas Centra humanitārā vidusskola (L.Tomaša)
3.Rīgas V.Zālīša sākumskola (A.Kliests)
(8 dalībnieces)
1. Rīgas Centra humanitārā vidusskola (L.Bondare)
2.Pamatskola “Rīdze” (E.Kovala)
3. Rīgas valsts 1.ģimnāzija (I.Nagle)
(9 dalībnieces)
1. Rīgas 40. vidusskola (A.Dorofejevs)
2. Rīgas Centra humanitārā vidusskola (L.Tomaša)
3.Rīgas Valsts 1.ģimnāzija (I.Nagle)
(5 dalībnieces)
Vidzemes priekšpilsētas rajons 1.Rīgas 84. vidusskola (J.Razgalis)
2.Rīgas Purvciema vidusskola (A.Kokarevs)
3.Mežciema pamatskola (A.Čerņavskis)
(20 dalībnieces)
1.Rīgas Hanzas vidusskola (U. Liepiņa)
2.Rīgas Purvciema vidusskola (A.Kokarevs)
3. Rīgas Klasiskā ģimnāzija (L.Trigubova)
(19 dalībnieces)
1.Rīgas Hanzas vidusskola (U.Liepiņa)
2. Rīgas Klasiskā ģimnāzija (L.Trigubova)
3. Rīgas Teikas vidusskola (D.Drinks)
(16 dalībnieces)
Ziemeļu priekšpilsētas rajons 1.Rīnūžu vidusskola (M.Kostira)
2.Rīgas 31. vidusskola (A.Uiska)
3.Rīgas Kultūru vidusskola (K.Kozlovskis)
(11 dalībnieces)
1.Rīgas 10. vidusskola (A.Fiļipovs)
2. Rīgas 46. vidusskola (O.Vassarionova)
3. Rīgas Kultūru vidusskola (K.Kozlovskis)
(13 dalībnieces)
1. Rīgas 46. vidusskola (O.Vassarionova)
2. Rīnūžu vidusskola (R.Latkovskis)
3. Rīgas Kultūru vidusskola (K.Kozlovskis)
(13 dalībnieces)
Zemgales priekšpilsētas rajons 1.Zolitūdes ģimnāzija (J.Bistrova)
2.Rīgas Angļu ģimnāzija (G.Andersons)
3.Rīgas 94. vidusskola (A.Berkna)
(12 dalībnieces)
1.Zolitūdes ģimnāzija (J.Piščika)
2.Rīgas 47. Vidusskola (ARoķe)
3.Rīgas 94. vidusskola (A.Berkina)
(12 dalībnieces)
1.Zolitūdes ģimnāzija (I. Cigankova)
2. Rīgas 95.vidusskola (A.Magers)
3. ZVĢ (A.Zeltiņš)
(11 dalībnieces)
Kurzemes priekšpilsētas rajons 1.Rīgas 54. vidusskola (S.Dobišs)
2.Iļģuciema vidusskola (A.Lasmanis)
3. Ostvalda vidusskola (A.Aleksejevs)
(15 dalībnieces)
1.Rīgas 96. vidusskola (E.štrubo)
2.Rīgas 69. vidusskola (J.Gaiķis)
3.Rīgas 34. vidusskola (B.Vinogradovs)
(13 dalībnieces)
1.Rīgas 71.vidusskola (M.Fedorins)
2.Daugavgrīvas vidusskola (O.Žmaka)
3.Iļģuciema vidusskola (A.Lasmanis)
(13 dalībnieces)
Latgales priekšpilsētas rajons 1.Rīgas 72.vidusskola (M. Nazarovs)
2.RPP (G.Ruseckis)
3.Rīgas 88. vidusskola (P.Klementjevs)
(18 dalībnieces)
1.Rīgas 25. vidusskola (M.šteinbergs)
2. Rīgas 72. vidusskola (M.Nazarovs)
3. Rīgas 88. vidusskola (P.Klementjevs)
(16 dalībnieces)
1.Rīgas 25. vidusskola (M.šteinbergs)
2.Rīgas 92. vidusskola (I.Kvints)
3.Rīgas 65. vidusskola (L.Solovjova)
(20 dalībnieces)

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
 
 
 
 
lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo

evolutiongaming logo
 
splat logo
 
perwoll logo
arhomed logo memorywater logo 

Partneri
    lerona logo