rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Trešdien, 3. maijā, Rīgas 49. vidusskolas mākslīgā seguma laukumā risinājās Latvijas galvaspilsētas skolu finālturnīrs jaunāko jeb 4.-5. klašu konkurencē, kur piecu dalībnieču konkurencē triumfēja pedagoģes Maijas Porjadinas vadītā 72. vidusskola, tādējādi nopelnot tiesības pārstāvēt Rīgas reģionu Latvijas finālsacensībās. Otrajā vietā ierindojās Centra Humanitārā vidusskola, bet trešajā – Zolitūdes ģimnāzija.

Atbilstoši turnīra nolikumam finālturnīram pēc pērnā gada rudenī aizvadītajām atlases spēlēm kvalificējās sešas labākās komandas – pa vienai no katra no sešiem Rīgas rajoniem. Tā kā Vidzemes priekšpilsētas rajona spēcīgākā vienība – Rīgas Teikas vidusskola – tehnisku iemeslu dēļ nespēja pulcēt sastāvu dalībai turnīrā, uzvarētājs piecu vienību konkurencē tika noskaidrots pēc viena riņķa izspēles.

Vislabāk sacensībās veicās 72. vidusskolai, kas četros mačos izcīnīja uzvaras pār Centra Humanitāro vidusskolu (2:1), Rīnūžu vidusskolu (4:0) un Āgenskalna sākumskolu (1:0), kā arī dalīja punktus uz pusēm spēlē ar nākamo bronzas godalgu īpašnieci Zolitūdes ģimnāziju – 2:2. Tādējādi Latgales priekšpilsētas rajonu pārstāvošā 72. vidusskola sakrāja kopumā desmit punktus, ar ko bija gana zelta medaļu sasniegšanai.

Par trim punktiem mazāk savāca otrajā vietā palikusī Centra Humanitārā vidusskola, kas atstāja “sausā” Rīnūžu vidusskolu (6:0) un Āgenskalna sākumskolu (3:0), kā arī cīnījās neizšķirti ar Zolitūdes ģimnāziju (2:2). Pēdējai, kas vienīgā spēja atņemt punktus čempionei, bija teicamas iespējas “bronzu” apmainīt pret “sudrabu”, tomēr piedzīvotais zaudējums pret Āgenskalna sākumskolu (0:1) liedza iegūt vairāk par pieciem punktiem turnīra tabulā.

Rīnūžu vidusskola un Āgenskalna sākumskola sacensības pabeidza ar vienādu punktu skaitu (3), tomēr savstarpējā mačā izcīnītā uzvara (2:1) ļāva ceturto pozīciju iegūt pirmajai, kamēr “āgenskalnieši” ierindojās piektajā vietā.

Šis bija pēdējais Latvijas galvaspilsētas skolu finālturnīrs pirms 12. maijā gaidāmā valsts čempionāta lielā fināla. Kā iepriekš vēstīts, 6.-7. un 10.-12. klašu konkurencē par Rīgas čempioniem kļuva Hanzas vidusskolas audzēkņi, kamēr 8.-9. klašu turnīrā nepārspēti palika Rīgas 46. vidusskolas topošie futbola censoņi.

Kā zināms, sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF) un sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF).

Nr. Skolas 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Vārti Vieta
1. Rīgas 72. vsk.   2:1 2:2 4:0 1:0 10 9:3 1
2. Centra Humanitārā vsk. 1:2   1:1 6:0 3:0 7 11:3 2
3. Zolitūdes ģimn. 2:2 1:1   2:0 0:1 5 5:4 3
4. Rīnūžu vsk. 0:4 0:6 0:2   2:1 3 2:13 4
5. Āgenskalna sākumskola 0:1 0:3 1:0 1:2   3 2:6 5


camera icon Turnīra foto

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo      

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo
mercure logo
 
 
lgk logo
 
perwoll logo
arhomed logo memorywater logo

Partneri
    lerona logo