rff logo logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Tradicionālajā Rīgas Domes un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajā Rīgas skolu kausa izcīņā, kas risinās jau vairāk nekā 20 gadus, aizvadīta pirmā posma izspēle, noskaidrojot uzvarētājas trijās vecuma grupās no sešiem Latvijas galvaspilsētas rajoniem.

Rīgas centra vispārizglītojošo skolu sacensībās centra rajona konkurencē 4.-5. klašu vecuma grupā uzvaras laurus plūca Rīgas Centra humanitārā vidusskola skolotājas Līgas Spuriņas vadībā. 6.-7. klašu sacensībās labākā bija 40. vidusskola, kuru vadīja mācībspēks Aleksandrs Dorofejevs, savukārt vecākajā kategorijā starp 8.-9. klašu audzēkņiem nepārspēta palika Rīgas Valsts 3.ģimnāzija ar pedagoģi Lailu Jahoviču.

Vidzemes priekšpilsētas ietvaros starp 4.-5. klašu skolēniem triumfēja Didža Drinka gatavotā Rīgas Teikas vidusskola, 6.-7. klašu grupā uzvarēja Unas Liepiņas vadītā Rīgas Hanzas vidusskola, bet 8.-9. klašu turnīra ietvaros pārākā izrādījās 64. vidusskola ar skolotāju Vinetu Liniņu-Staķavu.

Ziemeļu rajona skolu futbola pirmā etapa sacensībās abu jaunāko vecuma grupu konkurencē nepārspētas palika Mihaila Kostiras gatavotās Rīnūžu vidusskolas komandas, kamēr starp 8.-9. klašu skolēniem pirmo vietu izcīnīja 46. vidusskola ar pedagoģi Olgu Vassarionovu.

Tikmēr Zemgales priekšpilsētas skolu kausa izcīņā visās vecuma grupās triumfēja Zolitūdes ģimnāzija ar skolotājiem Jeļenu Piščiku un Ilonu Cigankovu, savukārt Latgales priekšpilsētas skolu kausa izcīņā starp jaunāko skolēnu grupām nepārspētas palika Maijas Porjadinas gatavotās 72. vidusskola vienības. 8.-9. klašu grupā Latgales priekšpilsētas pirmā etapa turnīrā uzgavilēt varēja Žoltoka vidusskolas audzēkņi Olgas Ksenzovas pārraudzībā.

Visbeidzot Kurzemes rajona skolu futbola pirmā etapa sacensībās katrā no vecuma grupām labākās izrādījās dažādu izglītības iestāžu vienības. Jaunākajā grupā starp 4.-5. klasēm savu pārākumu apliecināja Āgenskalna sākumskola (skolotājs Oskars Zurkovs), vidējā vecuma kategorijā visas konkurentes apsteidza Imantas vidusskola (Edgars Markūns), bet vecākajā grupā labākā bija 71. vidusskola Matveja Fedorina vadībā.

Turnīra otrajā posmā sešas kvalificējušās komandas tiks sadalītas divās grupās pa trim komandām katrā. Pa divām komandām no katras grupas turpinās cīņu tālāk: pirmās vietas ieguvēji no vienas grupas cīnīsies pret otrās vietas ieguvējiem no otrās grupas, bet pēc tam uzvarētāji tiksies finālā, lai noskaidrotu, kura no Rīgas komandām iegūs Rīgas skolu kausa ieguvēja titulu un pārstāvēs Latvijas galvaspilsētu valsts mēroga fināla sacensībās.

Rīgas fināla sacensības visās trijās vecuma grupās risināsies aprīlī un maijā Hanzas vidusskolas un Rīgas 49. vidusskolas mākslīgā seguma laukumos. 19. aprīlī plkst.13.00 49. vidusskolā spēkosies 6.-7. klases, 25. aprīlī šajā pat laikā Hanzas vidusskolā laureātes noskaidros 8.-9. klases, savukārt 3. maijā arīdzan plkst.13.00 49. vidusskolā spēkus samēros Latvijas galvaspilsētas labākie 4.-5. klašu audzēkņi.

Vēl vienā vecuma grupā – 10.-12. klasēm – priekšsacīkstes risināsies martā un aprīlī, bet fināla cīņas plānotas 19. aprīlī Hanzas vidusskolas laukumā plkst.13.00.

Valsts mēroga finālsacensības šajās pašās norises vietās notiks 12. maijā.

Rīgas skolu kausa izcīņas pirmā posma uzvarētāji

Komandas reģioni 4.-5. klašu komandas 6.-7. klašu komandas 8.-9. klašu komandas
Rīgas Centra Rajons 1. Rīgas Centra Humanitārā vidusskola (L.Spuriņa)
2. Pamatskola “Rīdze” (E.Kovala)
3. Rīgas V.Zālīša sākumskola (A.Kliests) (7 dalībnieces)
1. Rīgas 40. vidusskola (A.Dorofejevs)
2. Rīgas Centra Humanitārā vidusskola (L.Bondare)
3. Rīgas valsts 1.ģimnāzija (I.Nagle) (9 dalībnieces)
1. Rīgas valsts 3.ģimnāzija (L.Jahoviča)
2. Rīgas 40. vidusskola (A.Dorofejevs)
3. Rīgas 22.vidusskola (I. Miņins) (7 dalībnieces)
Vidzemes priekšpilsētas rajons 1. Rīgas Teikas vidusskola (D.Drinks)
2. Rīgas Hanzas vidusskola (L.Granberga)
3. Rīgas Klasiskā ģimnāzija (Ž.Koraļova) (13 dalībnieces)
1. Rīgas Hanzas vidusskola (U. Liepiņa)
2. Rīgas Purvciema vidusskola (A.Kokarevs)
3. Rīgas 49. vidusskola (G.Šķerbergs) (16 dalībnieces)
1. Rīgas 64. vidusskola (V.Liniņa-Staķava)
2. Rīgas Hanzas vidusskola (U.Liepiņa)
3. Rīgas Purvciema vidusskola (A.Kokarevs) (15 dalībnieces)
Ziemeļu priekšpilsētas rajons 1. Rīnūžu vidusskola (M.Kostira)
2. Rīgas Kultūru vidusskola (K.Kozlovskis)
3. Rīgas 46. vidusskola (O.Vassarionova) (10 dalībnieces)
1. Rīnūžu vidusskola (M.Kostira)
2. Rīgas Valsts 2.ģimnāzija (K.Grauds)
3. Rīgas Kultūru vidusskola (K.Kozlovskis) (11 dalībnieces)
1. Rīgas 46. vidusskola (O.Vassarionova)
2. Rīgas 10.vidusskola (A. Ziņins)
3. Rīgas Kultūru vidusskola (K.Kozlovskis) (12 dalībnieces)
Zemgales priekšpilsētas rajons 1. Zolitūdes ģimnāzija (I.Cigankova)
2. Rīgas Angļu ģimnāzija (G.Andersons)
3. Rīgas 94. vidusskola (A.Berkna) (12 dalībnieces)
1. Zolitūdes ģimnāzija (J.Piščika)
2. Rīgas 94. vidusskola (A.Berkina)
3. Āgenskalna Valsts ģimnāzija (E.Vanags) (12 dalībnieces)
1. Zolitūdes ģimnāzija (I. Cigankova)
2. Rīgas 95.vidusskola (A.Magers)
3. Rīgas 94. vidusskola (A.Berkina) (9 dalībnieces)
Kurzemes priekšpilsētas rajons 1. Āgenskalna SKK (O.Zurkovs)
2. Ostvalda vidusskola (A.Aleksejevs)
3. Iļģuciema vidusskola (A.Lasmanis) (14 dalībnieces)
1. Imantas vidusskola (E.Markūns)
2. Rīgas 71.vidusskola (M. Fedorins)
3. Iļģuciema vidusskola (Artūrs Lasmanis) (14 dalībnieces)
1. Rīgas 71.vidusskola (M.Fedorins)
2. Daugavgrīvas vidusskola (O.Žmaka)
3. Anniņmuižas vidusskola (L.Zlotņikova) (12 dalībnieces)
Latgales priekšpilsētas rajons 1. Rīgas 72.vidusskola (M. Porjadina)
2. ĶVS (T. Dupļeca)
3. Rīgas 25.vidusskola (M. Šteinbergs) (20 dalībnieces)
1. Rīgas 72. vidusskola (M.Porjadina)
2. Rīgas 88. vidusskola (P.Klementjevs)
3. Rīgas 93. vidusskola (V.Bekmanis) (19 dalībnieces)
1. Žoltoka vidusskola (O.Ksenzova)
2. ĶVS (T.Dupļeca)
3. Rīgas 75. vidusskola (A.Rižova) (17 dalībnieces)

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
 
 
 
 
lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo

evolutiongaming logo
 
lerona 2 logo
 
portret logo
arhomed logo drklauns logo 

Partneri
    lerona logo