rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
Ceturtdien, 14.aprīlī Rīgas Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā risinājās Latvijas galvaspilsētas skolu finālturnīrs 8.-9. klašu konkurencē, kur sešu dalībnieču konkurencē pārliecinoši triumfēja sacensību saimniece Hanzas vidusskola, tādējādi nopelnot tiesības pārstāvēt Rīgas reģionu Latvijas finālsacensībās. Otrajā vietā ierindojās Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, bet “bronzu” izcīnīja 92. vidusskola.

Atbilstoši turnīra nolikumam finālturnīrā pēc atlases spēlēm 2015. gada septembrī un oktobrī kvalificējās sešas labākās komandas – pa vienai no katra no sešiem Rīgas rajoniem. Sacensību dalībnieces ar izlozes palīdzību tika sadalītas divās apakšgrupās pa trim vienībām katrā, pusfinālam kvalificējoties pa divām labākajām abu grupu pārstāvēm.

  Komanda 1 2 3 Vārti Punkti Vieta
1 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija   1:4 2:0 3:4 3 2
2 Rīgas Hanzas vsk. 4:1   2:1 6:2 6 1
3 Rīgas 96. vsk. 0:2 1:2   1:4 0 3

 

  Komanda 1 2 3 Vārti Punkti Vieta
1 Zolitūdes ģimnācija   1:1 0:1 1:2 1 3
2 Rīnužu vsk. 1:1   2:3 3:4 1 2
3 Rīgas 92. vsk. 1:0 3:2   4:2 6 1

Jau grupu turnīra fāzē A apakšgrupā savā starpā spēkiem mērojās abas nākamās finālistes – Hanzas vidusskola un 1.ģimnāzija, šajā cīniņā pirmajai apliecinot pārākumu ar rezultātu 4:1. Savukārt tieši trešā grupas vienība – 96. vidusskola – bija vistuvāk tam, lai atņemtu punktus Hanzas vidusskolai, piekāpjoties nākamajai čempionei vien ar minimālu 1:2 deficītu. Tiesa, 96. vidusskolas izredzēt iekļūt pusfinālā svītru pārvilka pāri neveiksme cīņā ar 1.ģimnāziju – 0:2.

Tikmēr B grupā pirmo vietu izcīnīja 92. vidusskola, kas apliecināja savu pārākumu mačos ar Rīnūžu vidusskolu (3:2) un Zolitūdes ģimnāziju (1:0). Tā kā abu pēdējo pieminēto komandu savstarpējais duelis noslēdzās neizšķirti (1:1), bet gūto un zaudēto vārtu bilance vienāda (-1), priekšrocības noteikšanai tika izmantots iesisto vārtu rādītājs, kas labāks bija Rīnūžu vidusskolai, nodrošinot tai otro pozīciju grupā un ceļazīmi uz pusfinālu.

Sacensību izšķirošajā stadijā gan intriga izpalika – Rīgas Hanzas vidusskolas pārākums pār konkurentēm bija ļoti nospiedošs. Pusfinālā izcīnot turnīra rekorduzvaru (11:0) pār Rīnūžu vidusskolu, bet finālā arīdzan itin viegli pārspējot Rīgas Valsts 1.ģimnāziju (4:0), sacensību saimniece pelnīti kļuva par turnīra čempionvienību.

Trešo vietu turnīrā nopelnīja 92. vidusskola, kas gan pusfinālā piekāpās 1.ģimnāzijai, taču “mazajā finālā” reabilitējās pret Rīnūžu vidusskolu -1:0.

Jau nākamajā nedēļā – otrdien, 19. aprīlī – Rīgas 49. vidusskolas mākslīgā seguma laukumā notiks Rīgas skolu finālturnīra sacensības 6.-7. klašu konkurencē.

Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF) un sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF).

camera icon Turnīra foto

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo      

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo
mercure logo
 
 
lgk logo
 
perwoll logo
arhomed logo memorywater logo

Partneri
    lerona logo