rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
Uzvarot visas četras spēles un neielaižot nevienus vārtus, par uzvarētāju trešdien Rīgas 49. vidusskolas mākslīgā seguma laukumā notikušā Latvijas galvaspilsētas skolu 4.-5. klašu finālturnīra ietvaros kļuva Rīgas 10. vidusskola, nopelnot tiesības pārstāvēt Rīgas reģionu Latvijas finālsacensībās. Piecu dalībnieču konkurencē otro vietu izcīnīja Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, bet trešajā pozīcijā ierindojās Rīgas Centra humanitārā vidusskola.

Atbilstoši turnīra nolikumam finālturnīrā pēc atlases spēlēm 2015. gada septembrī un oktobrī kvalificējās sešas labākās komandas – pa vienai no katra no sešiem Rīgas rajoniem. Tomēr dažādu apstākļu dēļ turnīrā nevarēja piedalīties labākā Latgales priekšpilsētas rajona vienība, proti, 72. vidusskola, kā rezultātā sacensību formāts tika mainīts uz uzvarētāja noteikšanu pēc viena apļa izspēles formulas, piecām dalībniecēm pa reizei tiekoties katrai ar katru.
 
  Komanda 1 2 3 4 5 Vārti Punkti Vieta
1 Rīgas 71.vsk.   2:4 1:3 0:1 0:1 3:9 0 5
2 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 4:2   3:0 2:1 0:1 9:3 9 2
3 Rīgas Centra humanitārā vsk. 3:1 0:3   2:0 0:4 5:8 6 3
4 Rīgas Purvciema vsk. 1:0 1:2 0:2   0:3 2:7 3 4
5 Rīgas 10.vsk. 1:0 1:0 4:0 3:0   9:0 12 1

10. vidusskolas jaunajiem futbola censoņiem, kā minēts, izdevās uzvarēt visas četras spēles, turklāt noturēt aizsardzību “uz nulli”. Mačā pret nākamo vicečempioni Zolitūdes ģimnāziju, kā arī noslēdzošās jeb piektās vietas ieguvēju 71. vidusskolu turnīra laureāte svinēja minimālas 1:0 uzvaras, taču daudz pārliecinošāk sevi apliecināja abās pārējās cīņās. Bronzas godalgu laureāti Centra humanitāro vidusskolu čempione sagrāva ar 4:0, bet ceturtajā pozīcijā palikušo Rīgas Purvciema vidusskolu – 3:0.

Ar deviņiem iekrātiem punktiem četros mačos sudraba medaļas izcīnīja Zolitūdes ģimnāzija, kas, izņemot spēli pret 10. vidusskolu, pārējās trijās uzvarētājās cīņās guva katrā vismaz divus vārtus (4:2 pret 71. vidusskolu, 3:0 pret Centra humanitāro vidusskolu un 2:1 pret Purvciema vidusskolu).

Savukārt divu panākumu kaldināšana attiecīgi pār 71. vidusskolu (3:1) un Purvciema vidusskolu (2:0) ļāva trešajā pozīcijā sacensības pabeigt Centra humanitārajai vidusskolai.

Jau iepriekš vēstīts, ka 8.-9., kā arī 6.-7. klašu konkurencē uzvaras laurus plūca Rīgas Hanzas vidusskola, savukārt starp 10.-12. klašu audzēkņiem labākā bija Rīgas Valsts 1.ģimnāzija.

Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF) un sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF).

camera icon Turnīra foto

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo      

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo
mercure logo
 
 
lgk logo
 
perwoll logo
arhomed logo memorywater logo

Partneri
    lerona logo