LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
Ceturtdien, 21.aprīlī Rīgas Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā risinājās Latvijas galvaspilsētas skolu finālturnīrs 10.-12. klašu konkurencē, kur sešu dalībnieču konkurencē pēc dramatiskas uzvaras finālspēlē triumfēja Rīgas Valsts 1.ģimnāzija. Otrajā vietā ierindojās Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, bet tikai trešajā pozīcijā turnīru noslēdza sastāva ziņā ļoti spēcīgā Rīgas 60. vidusskola, kas pēc pārliecinoši aizvadīta priekšsacīkšu etapa nespēja pārvarēt pusfināla slieksni.

Atbilstoši turnīra nolikumam finālturnīram pēc šajā pavasarī aizvadītajām atlases spēlēm kvalificējās sešas labākās komandas – pa vienai no katra no sešiem Rīgas rajoniem. Sacensību dalībnieces ar izlozes palīdzību tika sadalītas divās apakšgrupās pa trim vienībām katrā, pusfinālam kvalificējoties pa divām labākajām abu grupu pārstāvēm.
 
  Komanda 1 2 3 Vārti Punkti Vieta
1 Rīgas 60. vsk.   3:1 3:0 6:1 6 1
2 Rīgas 18. vakara maiņu vsk. 1:3   0:4 1:7 0 3
3 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 0:3 4:0   4:3 3 2

 

  Komanda 1 2 3 Vārti Punkti Vieta
1 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija   1:0 1:1 2:1 4 2
2 Rīgas 25. vsk. 0:1   1:2 1:3 0 3
3 Rīgas 95. vsk. 1:1 2:1   3:2 4 1

A apakšgrupā vislabāk sevi apliecināja 60. vidusskola, kas uzvarēja abus mačus, pārspējot gan nākamo zelta godalgu ieguvēju Valsts 1.ģimnāziju (3:0), gan arī 18. vakara vidusskolu – 3:1. Mačā, kas izšķīra otrās vietas likteni grupā un ceļazīmi uz pusfinālu, 1.ģimnāzija visnotaļ pārliecinoši ar 4:0 pieveica 18. vakara vidusskolu.

Tikmēr B grupā četrus punktus sakrāja gan 95. vidusskola, gan Valsts vācu ģimnāzija, kas savā starpā slēdza “miera līgumu” (1:1), taču gan viena, gan otra spēja pieveikt 25. vidusskolu – attiecīgi 2:1 un 1:0. Tā kā 95. vidusskolas pārstāvji pret grupas pastarīšiem guva par vieniem vārtiem vairāk, tieši šī statistikas rādītāja dēļ viņi ieņēma pirmo vietu apakšgrupā.

Tomēr neviena no abām pirmo vietu ieguvējām priekšsacīkšu etapā nespēja pārvarēt pusfināla barjeru. 60. vidusskola ar minimālu 0:1 pārsvaru atzina Valsts vācu ģimnāzijas pārākumu, savukārt 95. vidusskola ar identisku rezultātu piekāpās 1. ģimnāzijai.

Ļoti aizraujošajā fināla duelī uzvarētājs pamatlaikā noteikts netika (1:1), bet pēcspēles “pendeļu” sērijā ar 3:2 triumfēja 1.ģimnāzija, tādējādi kļūstot par sacensību uzvarētāju. Savukārt 60. vidusskola par neveiksmi pusfinālā reabilitējās “mazajā finālā”, kur ar 4:1 pārliecinoši pieveica 95. vidusskolu, iegūstot “bronzu”.

Kā zināms, Rīgas skolu kausa izcīņa vecākajām klasēm pēc vairāku gadu pārtraukuma tika atsākta pērn.

Jau vēstīts, ka šajā pavasarī turnīrā jau noskaidrotas uzvarētājas 8.-9., kā arī 6.-7. klašu konkurencē. Abās vecuma kategorijās pārliecinoši uzvaras laurus plūca Rīgas Hanzas vidusskolas audzēkņi. Noslēdzošajā turnīrā 27. aprīlī Rīgas 49. vidusskolā uzvarētāja tiks noskaidrota vēl tikai pašas jaunākās vecuma grupas turnīrā – 4.-5. klašu sacensībās.

Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF) un sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF).

camera icon Turnīra foto

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo