rff logo logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Tradicionālajā Rīgas Domes un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajā Rīgas skolu kausa izcīņā, kas risinās jau vairāk nekā 20 gadus, aizvadīta pirmā posma izspēle, noskaidrojot uzvarētājas trijās vecuma grupās no sešiem Latvijas galvaspilsētas rajoniem.

Rīgas centra vispārizglītojošo skolu sacensībās centra rajona konkurencē 4.-5. un 6.-7. klašu vecuma grupā uzvaras laurus plūca Rīgas Centra humanitārā vidusskola skolotājas Līgas Spuriņas vadībā. Savukārt vecākajā kategorijā starp 8.-9. klašu audzēkņiem nepārspēta palika Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas komanda ar pedagoģi Inesi Nagli.

Vidzemes priekšpilsētas ietvaros abās vecākajās grupās triumfēja Unas Liepiņas gatavotās Rīgas Hanzas vidusskolas vienības, kamēr starp 4.-5. klašu skolēniem pirmo vietu izcīnīja Rīgas Purvciema vidusskolas komanda ar skolotāju Aleksandru Kokarevu.

Ziemeļu rajona skolu futbola pirmā etapa sacensībās katrā no vecuma grupām labākās izrādījās dažādu izglītības iestāžu vienības. Jaunākajā grupā starp 4.-5. klasēm savu pārākumu apliecināja Rīgas 10. vidusskola (skolotājs Aleksandrs Ziņins), vidējā vecuma kategorijā visas konkurentes apsteidza Rīgas 46. vidusskola (Vladimirs Ņečajevs), bet vecākajā grupā labākā bija Rīnūžu vidusskola Mihaila Kostiras vadībā.

Tikmēr Zemgales priekšpilsētas skolu kausa izcīņā 4.-5. un 8.-9. klašu konkurencē pirmās vietas ieguva Zolitūdes ģimnāzija ar skolotājiem Jeļenu Piščiku un Ilonu Cigankovu, savukārt 6.-7. klašu konkurencē labākā bija Rīgas Angļu ģimnāzija Gunāra Andersona vadībā.

Latgales priekšpilsētas ieskaitē 4.-5. klašu grupā uzvaras laurus plūca Rīgas 72. vidusskola ar pedagoģi Maiju Porjadinu, 6.-7. klašu kategorijā triumfēja Tatjanas Dupļecas vadītā Ķekavas vidusskola, savukārt starp 8.-9. klasēm pārākā izrādījās Rīgas 92. vidusskola.

Visbeidzot Kurzemes rajona sacensībās jaunākajā vecuma kategorijā pārākā izrādījās Rīgas 71. vidusskola (Matvejs Fedorins), vidējā grupā triumfēja Valsts Vācu ģimnāzija (Māris Liepiņš), bet vecākajā grupā starp 8.-9. klasēm pirmo vietu ieguva Rīgas 96. vidusskola (Jana Seļivanova).

Turnīra otrajā posmā sešas kvalificējušās komandas tiks sadalītas divās grupās pa trim komandām katrā. Pa divām komandām no katras grupas turpinās cīņu tālāk: pirmās vietas ieguvēji no vienas grupas cīnīsies pret otrās vietas ieguvējiem no otrās grupas, bet pēc tam uzvarētāji tiksies finālā, lai noskaidrotu, kura no Rīgas komandām iegūs Rīgas skolu kausa ieguvēja titulu un pārstāvēs Latvijas galvaspilsētu valsts mēroga fināla sacensībās.

Rīgas fināla sacensības visās trijās vecuma grupās risināsies aprīlī Hanzas vidusskolas un Rīgas 49. vidusskolas mākslīgā seguma laukumos. Savukārt valsts mēroga fināla cīņas šajās pašās norises vietās notiks 6. maijā.

Pērn pēc piecu gadu pārtraukuma atsāktā ceturtās vecuma grupas sacensību izspēle 10.-12. klasēm gan priekšsacīkšu etapā, gan Rīgas fināla cīņās plānota aprīlī.

Rīgas skolu kausa izcīņas pirmā posma uzvarētāji

Komandas reģioni

4.-5. klašu komandas

6.-7. klašu komandas

8.-9. klašu komandas

Rīgas Centra rajons

1.Rīgas Centra Humanitārā vidusskola (Līga Spuriņa)
2. Rīgas V.Zālīša sākumskola (Andris Kliests)
3.Rīgas 40.vidusskola (Aleksandrs Dorofejevs)

(7 dalībnieces)

1.Rīgas Centra Humanitārā vidusskola (Līga Spuriņa)
2.Rīgas valsts 1.ģimnāzija (Inese Nagle)
3. Rīgas valsts 3.ģimnāzija (Laila Jahoviča)

(7 dalībnieces)

1.Rīgas valsts 1.ģimnāzija (Inese Nagle)
2.Rīgas valsts 3.ģimnāzija (Laila Jahoviča)
3.Rīgas 22.vidusskola (Ilja Miņins)

(7 dalībnieces)

Vidzemes priekšpilsētas rajons

1.Rīgas Purvciema vidusskola (Aleksandrs Kokarevs)
2.Rīgas Klasiskā ģimnāzija (Žana Koraļova)
3.Mežciema pamatskola (Alla Rebrova)

(17 dalībnieces)

1.Rīgas Hanzas vidusskola (Una Liepiņa)
2.Rīgas 49.vidusskola (Gatis Šķerbergs)
3. Rīgas Klasiskā ģimnāzija (Žana Koraļova)

(18 dalībnieces)

1.Rīgas Hanzas vidusskola (Una Liepiņa)
2. Rīgas Juglas vidusskola (Gints Cimmers)
3.Rīgas 49.vidusskola (Gatis Šķerbergs)

(15 dalībnieces)

Ziemeļu priekšpilsētas rajons

1.Rīgas 10.vidusskola (Aleksandrs Ziņins)
2.Rīnūžu vidusskola (Vladimirs Malijs)
3.Rīgas Kultūru vidusskola (Kristaps Kozlovskis)

(10 dalībnieces)

1.Rīgas 46.vidusskola (Vladimirs Ņečajevs)
2. Rīgas Kultūru vidusskola (Kristaps Kozlovskis)
3.Rīgas Puškina licejs (Valērijs Filipko)

(11 dalībnieces)

1.Rīnūžu vidusskola (Mihails Kostira)
2. Rīgas 10.vidusskola (Aleksandrs Ziņins)
3.Rīgas J.Poruka vidusskola (Voldemārs Losevs)

(12 dalībnieces)

Zemgales priekšpilsētas rajons

1.Zolitūdes ģimnāzija (Jeļena Piščika)
2.Rīgas Angļu ģimnāzija (Gunārs Andersons)
3.Ziepniekkalna sākumskola (Dace Ametere)

(10 dalībnieces)

1.Rīgas Angļu ģimnāzija (Gunārs Andersons)
2.Zolitūdes ģimnāzija (Ilona Cigankova)
3.Rīgas 95.vidusskola (Andrejs Magers)

(11 dalībnieces)

1.Zolitūdes ģimnāzija (Ilona Cigankova)
2. Rīgas 95.vidusskola (Andrejs Magers)
3.Ziemeļvalstu ģimnāzija (Līga Andersone)

(11 dalībnieces)

Kurzemes priekšpilsētas rajons

1.Rīgas 71.vidusskola (Matvejs Fedorins)
2.Āgenskalna SKK (Oskars Zurkovs)
3.Rīgas 34.vidusskola (Boriss Vinogradovs)

(14 dalībnieces)

1.VVG (Māris Liepiņš)
2.Rīgas 71.vidusskola (Matvejs Fedorins)
3.Iļģuciema vidusskola (Artūrs Lasmanis)

(14 dalībnieces)

1.Rīgas 96.vidusskola (Jana Seļivanova)
2.Rīgas 34.vidusskola (Boriss Vinogadovs)
3.Rīgas 69.vidusskola (Dace Purvaine)

(13 dalībnieces)

Latgales priekšpilsētas rajons

1.Rīgas 72.vidusskola (Maija Porjadina)
2.Rīgas 25.vidusskola (Modris Šteinbergs)
3.ĶVS (Tatjana Dupļeca)

(18 dalībnieces)

1.ĶVS (Tatjana Dupļeca)
2. Rīgas 92.vidusskola (Gaļina Šušilova)
3.Rīgas 65.vidusskola (Ludmila Solovjova)

(20 dalībnieces)

1.Rīgas 92.vidusskola
2.Rīgas 75.vidusskola
3.ĶVS

(20 dalībnieces)

 
 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
 
 
 
 
lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo

evolutiongaming logo
 
lerona 2 logo
 
portret logo
arhomed logo drklauns logo 

Partneri
    lerona logo