rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) sporta zālē risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētās un Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Rīgas domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta atbalstītās bērnu un jauniešu turnīra “Rīgas kauss futbolā telpās 2004.-2008.g.dz. zēniem” sacensības 2005. gadā dzimušo spēlētāju vecuma grupā. Līdzīgi kā pirms nedēļas notikušajā turnīrā gadu jaunākiem futbolistiem arī šoreiz nepārspēti palika SK “SuperNova” audzēkņi.

SK “SuperNova” pirmā komanda sešu vienību konkurencē uzvarēja visas piecas spēles, uzrādīja teicamu gūto un zaudēto vārtu bilanci (18:4) un ar 15 punktiem pārliecinoši triumfēja turnīrā, nodrošinot sev vietu Latvijas finālturnīrā, kur spēkosies ar labākajām pārējo piecu reģionu pārstāvēm. Šīs sacensības notiks 15. martā Latgales reģionā.

Ar deviņiem punktiem otrajā vietā ierindojās FK “Ādaži/BJSS”, savukārt pa septiņiem sakrāja uzreiz divas vienības – SK “SuperNova” otrā komanda un “RigaUnited” FC. Tā kā savstarpējais šo komandu mačs noslēdzās neizšķirti (2:2) tika skatīta visās spēlēs gūto un zaudēto vārtu attiecība, kas labāka bija pirmajai (“+4” pret “+2). Līdz ar to trešo vietu turnīrā ieguva SK “SuperNova” 2.

Trīs punktus savāca FS “Leevon” un SK “Līderis” – šo pretinieču abpusējā cīņā pārāka izrādījās FS “Leevon” (1:0), kas tādējādi nodrošināja piekto vietu.

Par sestdien aizvadītā turnīra labāko vārtu guvēju kļuva septiņas reizes trāpīgi situšais Ralfs Emīls Fokrots (SK “SuperNova”), meistarīgākā vārtu vīra balvu nopelnīja viņa komandas biedrs Kristers Lisovskis, bet kā turnīra labākais treneris tika sumināts Igors Zeņkovs (SK “SuperNova”).

Labākā spēlētāja apbalvojumu saņēma Rafaels Lūsis (FS “Leevon”), kamēr “Fantasy Park” balvu par aktīvākajiem līdzjutējiem nopelnīja SK “SuperNova”.

Interaktīvā centra “#childspace” simpātiju balvu ieguva uzreiz septiņi dažādi futbolisti – FK “Ādaži/BJSS” censoņi Kristofers Sticenko un Vlada Kozlova, kā arī Aleksis Virvinskis (SK “Līderis”), Ralfs Upenieks (FS “Leevon”), Gregorijs Geargokopuloss un Roberts Dambergs (“RigaUnited” FC) un Ņikita Novikovs (SK “SuperNova” 2).

Godalgoto vietu ieguvējas tika sveiktas ar kausiem, bet pilnīgi visi dalībnieki ar medaļām un piemiņas balvām.

Turnīra turpinājumā 10. februārī turpat LSPA zālē spēkus samēros četras 2004. gadā dzimušo futbolistu komandas – JFC “Corona Borealis”, FK “Jūrnieks”, JFC “Skonto 2” un JDFS “Alberts”.

excel Turnīra rezultāti

camera icon Turnīra foto

excel 2004.g.dz. vecuma grupas kalendārs

video icon Turnīra video

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo      

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo
mercure logo
 
 
lgk logo
 
perwoll logo
arhomed logo memorywater logo

Partneri
    lerona logo