rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Ar SK “Super Nova” komandas triumfu sestdien Latvijas Sporta pedagoģijas (LSPA) sporta zālē noslēdzās bērnu un jauniešu turnīra “Rīgas kauss futbolā telpās 2003.-2007.g.zēniem” sacensības 2003. gadā dzimušo spēlētāju vecuma grupā. Otro vietu izcīnīja SK “Super Nova” 2, bet trešajā pozīcijā piecu dalībnieču konkurencē ierindojās JDFS “Alberts” vienība.

SK “Super Nova” jaunā futbola talantu maiņa uzvarēja visas četras spēles, gūstot 24 (!) un ielaižot tikai vienus vārtus, tādējādi kopumā ar 12 punktiem pēc viena apļa turnīra nodrošinot uzvaru turnīrā un arī kvalificēšanos Latvijas mēroga finālsacensībām, kur spēkosies ar labākajām pārējo valsts piecu reģionu pārstāvēm.

Arī SK “Super Nova” otrā komanda turnīrā startēja visnotaļ pārliecinoši, piekāpjoties vienīgi sava kluba pirmajai vienībai (0:3), bet atlikušajās trijās cīņās pārspējot sāncenšus ar vismaz četru vārtu handikapu.

Pa četriem punktiem savāca divas JDFS “Alberts” komandas, taču labākas vārtu attiecības dēļ (“-7” pret “-13”) priekšrocību un līdz ar to arī trešo vietu nodrošināja kluba pirmā vienība. Savukārt bez punktiem šoreiz palika FK “Baltika-Līderis”, kas atzina pretinieku pārākumu visos četros dueļos.

Par sacensību labāko vārtu guvēju tika atzīts sešas reizes sāncenšu vārtsargus sarūgtinājušais Kristians Godiņš (SK “Super Nova” 2). Tāpat “Super Nova” klubs dominēja vēl četrās citās nominācijās – pirmās komandas pārstāvis Niks Iesalnieks tika atzīts par labāko vārtsargu, sešus vārtus guvušais Kristiāns Dudkevičs par vērtīgāko spēlētāju, bet SK “Super Nova” līdzjutēji izklaides centra “Fantasy Park” vērtējumā tika atzīti par aktīvākajiem sacensību gaitā.

Apsardzes firmas “Strong” simpātiju balvu saņēma sešus vārtus guvušais Artūrs Krancmanis (SK “Super Nova”), bet par labāko treneri organizatori izvēlējās Gati Kalniņu (JDFS “Alberts”).

Visas godalgoto vietu ieguvējas tika sveiktas ar kausiem, bet pilnīgi visi dalībnieki ar medaļām un piemiņas balvām.

Kā vēstīts, 2007. gadā dzimušo spēlētāju vecuma grupā uzvarēja BJFK “Pārdaugava”, bet starp 2004. gada futbolistiem triumfēja SK “Super Nova”.

Turnīra turpinājumā 11. martā turpat LSPA zālē (Brīvības 333, 1.stāvs) risināsies fināla sacensības 2006. un 2005. gada vecuma grupām. Pirmajā no tām (sākums plkst.9:30) par ceļazīmi uz Latvijas mēroga finālsacensībām cīnīsies JDFS “Alberts”, SK “Super Nova”, JFC “Skonto” un SC “Mārupe”, savukārt 2005. gadā dzimušo spēlētāju izšķirošajās sacensībās piedalīsies JDFS “Alberts”, TFS “Nikars-Vanagi”, SK “Babīte” un SK “Super Nova” (sākums plkst.12:30).

  Komandas 1 2 3 4 5 Vārti Punkti Vieta
1 JDFS "Alberts" 2   0:8 4:3 1:7 1:1 6:19 4 4
2 SK "Super Nova" 2 8:0   4:0 0:3 7:1 19:4 9 2
3 FK "Baltika-Līderis" 3:4 0:4   0:13 0:2 3:23 0 5
4 SK "Super Nova" 7:1 3:0 13:0   3:0 24:1 12 1
5 JDFS "Alberts" 1:1 1:7 2:0 0:3   4:11 4 3

Labākais treneris: Gatis Kalniņš (JDFS „Alberts”)
Labākais vārtsargs: Niks Iesalnieks (SK „Super Nova”)
Labākais vārtu guvējs: Kristiāns Godiņš - 6 vārti (SK „Super Nova” 2)
Apsardze firmas „STRONG” simpātijas balva: Artūrs Krancmanis - 6 vārti (SK „Super Nova”)
„Fantasy Park” balva par aktīvākajiem līdzjutējiem: SK „Super Nova”
Labākais spēlētājs: Kristiāns Dudkevičs - 6 vārti (SK „Super Nova”)

camera icon Dalībnieku foto
camera icon Turnīra foto
 
 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo      

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo
mercure logo
 
 
lgk logo
 
perwoll logo
arhomed logo memorywater logo

Partneri
    lerona logo