rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Šī gada 30. septembrī no plkst.18.00 līdz plkst.21.00 “Elektrum” Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b, uz mākslīgā seguma laukuma ar daudzpusīgu pasākumu klāstu otro reizi risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais “Beerhouse No1 Football Fest” festivāls amatieru komandām, kur bez maksas varēs piedalīties jebkurš futbola entuziastu kolektīvs (vīriešu, sieviešu un arī jauktais) 4-5 cilvēku sastāvā dažādās disciplīnās. Šis būs tikai viens no daudzajiem RFF organizētajiem pasākumiem Rīgas Futbola nedēļas ietvaros, kas Latvijas galvaspilsētas futbola entuziastus priecēs no 23. līdz pat 30. septembrim.

Festivāla laikā pieaugušo komandām būs iespēja piedalīties futbola turnīrā formātā “4 pret 4”, kas notiks uzreiz sešos laukumos, pulcējot 32-40 komandas (sacensību reglaments: 3 spēlētāji, vārtsargs un maksimums 1 rezervists; piektā izmēra futbola bumba; telpu futbola vārti; laukuma izmērs 15x27 metri).

Pasākuma gaitā dalībnieki varēs pārbaudīt savas meistarības iemaņas arī “LGK.LV FUN” zonā, sacenšoties piepūšamajā šķēršļu joslā, bumbas žonglēšanā, sitienu precizitātē un komandu stafetē. Tāpat “Beerhouse No1 Football Fest” laikā festivāla viesiem būs iespēja izaicināt uz spēkošanos Latvijas nacionālās valstsvienības spēlētājus aktivitātē “Futbols ar 11 vilkiem”.

Festivāls sniegs vienreizēju iespēju pavadīt svētdienas pievakari jautrā aktīvā atpūtā, vienlaikus piedaloties futbola sacensībās, stafetēs, konkursos un atrakcijās, saņemot patīkamus pārsteigumus un vērtīgas balvas no organizatoriem un pasākuma partneriem: alus kroga “Beerhouse No1”, sporta veikala “Komanda” un vadošā sporta zīmola “Adidas”, no “Fantasy Park”, “Perwoll”, “Bella” u.c. Pasākuma ietvaros dalībnieki varēs izmantot iespēju saņemt noderīgus fizioterapeita padomus un rehabilitācijas konsultācijas no ārstniecības iestādes “Arho Medicīnas Serviss” profesionāļiem.

Kā minēts, šāda veida unikāls amatieru futbolistiem paredzētais pasākums Rīgā risināsies otro reizi. Tā mērķis ir popularizēt futbola daudzveidību un piesaistīt „sporta karalim” vēl vairāk amatieru sporta entuziastu. Kā minēts, pasākums ir bezmaksas, domāts gan vīriešiem, gan meitenēm, un tā dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Komandu pieteikšanās ritēs līdz 21. septembrim, nosūtot aizpildītu pieteikuma formu interneta vietnē https://ej.uz/FootballFest. Komandu reģistrācija pasākuma dienā plānota no plkst.17.00 līdz plkst.18.00.

Reglaments

Informācija par pēdējo Rīgas Futbola festivālu

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo      

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo
mercure logo
 
 
lgk logo
 
perwoll logo
arhomed logo memorywater logo

Partneri
    lerona logo