LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Aizvadītajā nedēļā, 17. septembrī, “Futbola Dienas 2016” ietvaros Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b, uz jaunuzklātā mākslīgā seguma laukuma ar plašu pasākumu klāstu norisinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētie un Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītie tradicionālie Rīgas futbola svētki, kas pulcēja vairāk nekā 400 interesentu.

Pasākuma gaitā bērniem sešu līdz deviņu gadu vecumā kopā ar vecākiem bija iespēja klātienē iepazīt tuvāk futbolu kā spēli un piedalīties dažādās aizraujošās sportiskās aktivitātes un konkursos, bezmaksas saņemot biļetes uz Latvijas futbola izlases spēli pret Fēru salām 7.oktobrī un citas vērtīgas balvas.

Jauno futbola censoņu labsajūtai darbojās pasākuma organizatoru radīta “FUN” zona, kurā bērni varēja piedalīties stafetēs, bumbas žonglēšanā, sitienos uz precizitāti, jautrajā futbolā 5 pret 5 un tematisko uzdevumu risināšanā, par savām sekmēm saņemot pasākuma atbalstītāju sporta preču veikala “Komanda”, izklaides centra “Fantasy Park”, Virslīgas kluba RFS un organizatoru sarūpētas patīkamas balvas.

Tāpat topošie futbola entuziasti svētku gaitā varēja iepazīties un klātienē līdzdarboties septiņu Latvijas galvaspilsētas bērnu un jauniešu futbola klubu paraugtreniņos, kas vienlaikus risinājās četros laukumos. Rīgas futbola svētkos vēl tikai topošajiem futbolistiem savus sagatavotos “mājasdarbus” atrādīja tādi klubi kā SK “Kalnciema līderis” / FK „Baltika”, “Šitika Futbola skola”, “Skonto” FS, “Rīgas Futbola skola”, JDFS “Alberts”, “Rikor” un SK “Super Nova”, saņemot par to kā pārsteiguma balvu komandas fotosesiju no fotoskolas “PORTRET.LV”.

Svētku laikā paraugtreniņu demonstrēja arī Rīgas U-14 futbola izlase, bet pasākuma noslēgumā bērnus apbalvošanas ceremonijā sveica Latvijas futbola izlases spēlētājs Aleksejs Višņakovs un Virslīgas kluba RFS spēlētāji Germans Māliņš un Igors Kozlovs, dāvinot jaunajiem futbolistiem piemiņas diplomus par piedalīšanos un iespēju saņemt autogrāfu un nofotografēties.

Festivāla norises laikā pieaugušajiem bija arī iespēja ziedot sabiedriskās labdarības organizācijai “Dr.Klauns”.

Kā ziņots, tradicionālie Rīgas futbola svētki risinās Latvijas futbola dienas ietvaros, un to mērķis ir iepazīstināt bērnus ar futbolu un piesaistīt šim sporta veidam viņus un viņu ģimenes. Pasākums risinājās jau trešo gadu pēc kārtas.

camera icon Foto

video icon
Video

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo